Podelitev zaključnih spričeval
Medtem ko za večino dijakov tečejo zadnji šolski dnevi, so nekateri, ki so svoje obveznosti že povsem opravili.
Njihov zaključek šolanja na naši šoli smo 18. 6. 2026 obeležili s posebno slovesnostjo, ki jo je glasbeno popestril dijak Gal Ivezič.
Podelili smo zaključna spričevala dijakom, ki so se izobraževali v programu srednjega in nižjega poklicnega izobraževanja ter z uspešno opravljenim zaključnim izpitom pridobili naziv gospodar na podeželju ter pomočnik v biotehniki in oskrbi.
Vsi dijaki, ki so k zaključnemu izpitu pristopili so ga tudi uspešno opravili, Tim Kovač iz 3.D pa je prejel spričevalo s pohvalo, saj je dosegel najvišje število točk.
Vsem iskreno čestitamo.










