Učbeniški sklad 2019 / 2020

Šola omogoča dijakom, da si iz učbeniškega sklada izposodijo učbenike za vpisani letnik srednje šole. Dijak si lahko izposodi le celotni komplet (če učbeniški sklad premore zadostno število učbenikov, v nasprotnem primeru si kak učbenik dijak kupi sam v knjigarni).

Pogoji za izposojo učbenikov je plačilo izposojevalnine. Znesek izposojevalnine učbenikov je odvisen od izbora učbenikov šole in bo znašal največ tretjino nabavne cene posameznega izposojenega učbenika. Poravnali ga boste s položnico, ki vam jo bomo poslali na dom.

Ob izteku šolskega leta morajo dijaki učbenike vrniti šoli, če ni drugače dogovorjeno. Če bo učbenik poškodovan, uničen ali ga ne boste vrnili, boste morali ob koncu šolskega leta zanj v skladu s 5. členom Pravilnika o učbeniških skladih plačati odškodnino.

Prevzem naročenih učbenikov bo potekal v prvem tednu pouka, ob predložitvi potrdila o plačilu izposojevalnine.

Prijavnica:

KMETIJSKO-PODJETNIŠKI TEHNIK