E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

---------------------------------------------------

Video posnetki: Tadej Koltai, Boris Omahen, Jože Grgurič

Izdelava videa: Boris Omahen

Patrik Farkaš, ekipni državni kadetski prvak

Patrik Farkaš, dijak 1. letnika, se je v soboto, 30. 3. 2019, udeležil 28. državnega prvenstva v streljanju z zračnim orožjem v Mengšu. Tekmovalo je 700 tekmovalcev v različnih kategorijah. Patrik je s svojo ekipo postal ekipni državni kadetski prvak. V posamezni razvrstitvi pa je osvojil bronasto odličje. Z doseženo normo se mu je uspelo uvrstiti na državno prvenstvo.

Za njim je naporna sezona, ki se počasi končuje. V državni kadetski ligi je Patrik končal na 4. mestu posamezno z enakim številom točk kot tretje uvrščeni in ekipno 2. mesto v državi.

Tekmoval je tudi v 2. državni članski ligi in regijski kadetski ligi.

Poleg vseh ligaških tekmovanj je nastopil tudi na več močnih mednarodnih turnirjih v Trzinu, Konjicah, Ormožu, Zagrebu, Splitu in Beogradu.

Patriku za uspehe čestitamo in mu želimo še veliko uspešnih tekmovanj v prihodnje.

1.mesto kadeti ŠSD MS 2.mesto SD Olimpija 3.mesto Cerknica 2 Large

2.mesto Sočič Jure 3.mesto Farkaš Patrik zmagal je Lukič Luka iz Trzina GP Beograd 3 Large 2