Kontakt

Biotehniška šola Rakičan

Rakičan, Lendavska ulica 3

9000 Murska Sobota 

02 530 37 50

Splet: http://www.solarakican.si

E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Zemljevid

Meritve moči traktorjev

Skupaj z gospodom Borutom smo na naši šoli organizirali predstavitve meritve moči traktorjev preko priključne gredi s pomočjo dinamometra. Podjetje se ukvarja z diagnostiko, optimizacijo in meritvami moči, kar lahko pripomore k dodatni moči in navoru na traktorjih in kombajnih, posledično boljši izkoristek z manj vložene energije pri delu s kmetijsko mehanizacijo. Predstavitve so se udeležili dijaki naše šole, ter zainteresirani kmetje.

Dejan KOČIŠ, učitelj strokovnih predmetov

DSC 0594 Large  DSC 0596 Large

DSC 0599 Large  DSC 0598 Large